La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1518 Culés

1

Pierwsza połowa Klasyku pozostawia wiele do życzenia, zero pressingu i zero walki w środku pola, tylko Rakitic coś tam w środku próbował zrobić, no i oczywiście jak tylko Messi się cofał. Real nie miał jakiś 100% sytuacji, no może po za wrzutkami i też tym że Mascherano został objechany przez Ronaldo jak dziecko, jakby nie interwencja Alby w ostatniej chwili, to Portugalczyk byłby sam na sam z Ter Stegenem. Wiele do życzenia pozostawia sędziowanie tego Klosa Gomeza. Gebels pomylił się i tym że nie podyktował karnego na Vazquezie i że nie zobaczył ręki Carvalaja. Ogólnie to nie temperował ostrej gry na Messim. Gratulację dla Iniesty, bo to od jego wejścia wszystko ruszyło do przodu. Można winić Neymara za te 2 setki i za tragiczną 1 połowę, ale w sumie Messi też zmarnował dobrą okazję, których zwykle nie marnował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?