La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1518 Culés

0

Niestety jest tak jak mówił użytkownik N11, jak przeciwnik robi pressing, a my jesteśmy przy piłce to powstają takie wielkie dziury, nie wiadomo gdzie są pomocnicy? Ten użytkownik podawał przykład z Atletico http://abload.de/img/2aj1s7v.png, a mi to przypomina taktykę Beniteza http://www.sport-english.com/en/news/liga-bbva/rafa-benitezs-tactics-criticised-after-clasico-humiliation-4694124. Tak jak podawał przykład z Atletico, to również w Klasyku było to samo, przez co w pierwszej połowie Real dominował w środku pola. Taktyka Beniteza była jednak gorsza i nie dziwię się że Real w tamtym Klasyku dostał takie lanie, tam były dziury po 50 metrów.

konto usunięte

4

@daniel32778 Akurat teraz Real nie zdominował środka pola, ale tylko dlatego, jak już wspominałem, że Busquets przypomniał sobie jak grać. Chodzi głównie o to, że kreacja była równa 0. Nie wiedziałem aby ktoś z pomocy przed wejściem Iniesty posłał jakieś wertykalne zagranie, wytworzył partnerom dobrą okazję.

0

@N11 No i Messi się cofał praktycznie do obrony, a to pokazywało naszą niemoc. Rakitic 0 kreacji, a Gomes się starał, ale mu nie wychodziło. Busquets przypomniał sobie dopiero w 2 połowie jak się gra. Myślę że kluczowa dla nas była zmiana Iniesta za Rakitica. I tak jak mówiłeś został obalony mit o fenomenalnej grze Rakitica w destrukcji, ale to dopiero po odejściu Alvesa.

konto usunięte

0

@daniel32778 Akurat Busi cały mecz miał dobry/bardzo dobry. Jakby było inaczej Real stłamsił by nas w środku już od początku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?