- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1143 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1143 Culés
2
Podobałaby mi się historia gdyby Isco nie przedłużył kontraktu i w 2018 roku dołączył do nas.
3
@Gaucho Nie chcę go tu. Podpadl mi jak Barca grała z Realem, brutalnie kopnął Neya i był dumny z siebie :/
3
@Gaucho Isco? Miał to coś w sobie, ale moim zdaniem już nie prezentuje tego co na początku przygody w Realu.
0
@Gaucho Ja to marzę o meczu w którym w jednej drużynie zagra Messi i Ronaldo dwóch najlepszych zawodników na świecie :)
0
@Gaucho Jest genialny, niestety przespalismy chyba swoją szanse
0
@FCBMati10 Po tym kopnięciu przeprosił za swoje zachowanie po meczu.
0
@Gaucho Ale o tym pamiętam, taki z niego Barcelonista, że psa nazwał Messi ojej jej, a jak miał wybór to poszedł do Realu.
5
@FCBMati10 Z tego co się orientuje to Isco nie wybierał między Barceloną czy Realem, tylko dostał propozycję z Realu i poszedł tam, to jest zrozumiałe.
0
@FCBMati10 Jaki wybór? Barca go nie chciała mając w środku pola Xaviego, Inieste, Thiago i Fabregasa w pierwszej drużynie i zawodników pukających do drzwi z drugiej drużyny.
0
@Gaucho Może źle to ujalem ale Barca tez się o niego starała. Poza tym trochę się zatrzymał w pilkarskim rozwoju, po prostu go nie lubie i go tu nie chce.
2
@Gaucho Tylko Coutinho :)
0
@Kuba3xxx Podaj argumenty dla których Coutnho miałby przyjść do Barcelony? I jakie zadania miałby pełnić?
0
@N11 Skoro Xavi widzi go w barwach Barcy i sam o tym otwarcie mówi co rzadko się zdarza to chyba argumenty są zbędne. Gość ma wszystko co potrzebne, wizję gry, przegląd pola, drybling, strzał z dystansu....
0
@Kuba3xxx Masz może link do tych słów Xaviego?
Argumenty są zbędne? Jak mnie to bawi. Nie zaprzeczę, jest to świetny gracz, ale Liverpool gra z reguły kontrami i tam przeważnie Cou się wyróżnia. Powinniśmy szukać pomocników z drużyn, które również preferują grę kombinacyjną. Lecz zacznijmy od tego, że graczy na pozycji ofensywnego pomocnika mamy aż nadto w drużynie, a brakuje nam kogo? Wiesz? Odpowiem za ciebie, brakuje nam rozgrywającego, dla tego to powinien być priorytet. W zastępstwie dla Iniesty, bo tylko tam Cou mógłby grać, upatruję Denisa Suareza. Jeśli chcesz rzucać jakieś pomysły względem nowego pomocnika dla Barcy, zacznij od oglądania drużyn, które preferują atak pozycyjny. Podobne wytyczne powinni mieć nasi skauci, ale jak widać po transferach pomocników, nie mają.
0
@N11 No tak Coutinho rozgrywać nie umie....
0
@Kuba3xxx Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo widzę, że nie zrozumiałeś.
0
@N11 dziękuje nie skorzystam ;)
0
@Kuba3xxx To dalej będziesz żył w przekonaniu, że Cou wszystko naprawi, choć przyczyna jest gdzie indziej, ale to już jest twoja sprawa.