- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1177 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1177 Culés
16
TVN i Polsat miały kiedyś niezłe seriale, a teraz włażą jakieś Ukryte Prawdy, Trdune Sprawy i Szkoły dla jakichś mniej mądrych osób (by nikogo nie urazić). Starzy Kiepscy, Miodowe lata to było coś, jakby nie mogli próbować dalej tworzyć fajnie i przy tym śmieszne seriale, tylko tych paradokumentalnych przybywa.
7
@sewerynVeB Kiepscy się już dawno wypalili, choć odcinki do 2008 super. Fajnie się oglądało w wigilię co roku maraton świątecznych odcinków czy na Polsacie, czy Polsacie 2, teraz nic nie dadzą... miało to swój klimat.
0
@sewerynVeB Najwyraźniej jest większe zapotrzebowanie na seriale paradokumentalne, gusta po jakimś czasie się zmieniają.
0
@Kreaton Skoro taki jest popyt na takie seriale to czemu widzę, że niemal wszędzie są słabo oceniane i często widzę teksty typu:
"Niech wrócą Krawczyk i Norek".
0
@sewerynVeB Ponieważ ludzie hejtują takie seriale, przez co jednocześnie są lepiej oglądane. Przecież nie robili by niczego co im przynosi mniejszy zysk, nie? Poza tym po ciężkim dniu pracy/szkoły lubują się właśnie w takich głupich odmóżdżaczach, z których poniekąd można się czasami pośmiać lub odczuć ulgę oglądając czyjeś problemy.
0
@sewerynVeB No widzisz narzekają, ale mimo to taka ''Szkoła" bije rekordy popularności. Dodatkowo tania i łatwa w produkcji, więc biznes idealny.
0
@sewerynVeB Takich seriali nie da się powtórzyć. W ogóle jeśli chce ktoś oglądać polskie produkcje na poziomie to tylko HBO i Canal+. Włodarze stacji zobaczyli, że małym kosztem mogą dorobić (te paradokumenty są robione niczym sit-com przy małym nakładzie finansowym biorąc pod uwagę, że do grania biorą ludzi z ulicy). Przykładowo w USA masz trzy "pasma". Pasmo południowe, popołudniowe i wieczorne. Od rana lecą telenowele i telezakupy, potem wchodzi przykładowo serial "Napisała: Morderstwo", a wieczorem coś mocniejszego typu "Breaking Bad" czy "Simpsonowie". U nas nie ma takiego podziału i nawet na turecką tasiemkę mówimy serial :D Po prostu wyszedł jeden program "Dlaczego Ja?" i wszyscy polecieli hurtem w takie szmiry na zasadzie "patrz... ile ludzi to ogląda"...
0
@sewerynVeB O ile "Ukrytą Prawdę" i "Szkołę" lubię, to tego paradokumentalnego ścierwa z Polsatu nie da się oglądać