La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

konto usunięte

16

TVN i Polsat miały kiedyś niezłe seriale, a teraz włażą jakieś Ukryte Prawdy, Trdune Sprawy i Szkoły dla jakichś mniej mądrych osób (by nikogo nie urazić). Starzy Kiepscy, Miodowe lata to było coś, jakby nie mogli próbować dalej tworzyć fajnie i przy tym śmieszne seriale, tylko tych paradokumentalnych przybywa.

konto usunięte

7

@sewerynVeB Kiepscy się już dawno wypalili, choć odcinki do 2008 super. Fajnie się oglądało w wigilię co roku maraton świątecznych odcinków czy na Polsacie, czy Polsacie 2, teraz nic nie dadzą... miało to swój klimat.

0

@sewerynVeB Najwyraźniej jest większe zapotrzebowanie na seriale paradokumentalne, gusta po jakimś czasie się zmieniają.

konto usunięte

0

@Kreaton Skoro taki jest popyt na takie seriale to czemu widzę, że niemal wszędzie są słabo oceniane i często widzę teksty typu:
"Niech wrócą Krawczyk i Norek".

0

@sewerynVeB Ponieważ ludzie hejtują takie seriale, przez co jednocześnie są lepiej oglądane. Przecież nie robili by niczego co im przynosi mniejszy zysk, nie? Poza tym po ciężkim dniu pracy/szkoły lubują się właśnie w takich głupich odmóżdżaczach, z których poniekąd można się czasami pośmiać lub odczuć ulgę oglądając czyjeś problemy.

0

@sewerynVeB No widzisz narzekają, ale mimo to taka ''Szkoła" bije rekordy popularności. Dodatkowo tania i łatwa w produkcji, więc biznes idealny.

konto usunięte

0

@sewerynVeB Takich seriali nie da się powtórzyć. W ogóle jeśli chce ktoś oglądać polskie produkcje na poziomie to tylko HBO i Canal+. Włodarze stacji zobaczyli, że małym kosztem mogą dorobić (te paradokumenty są robione niczym sit-com przy małym nakładzie finansowym biorąc pod uwagę, że do grania biorą ludzi z ulicy). Przykładowo w USA masz trzy "pasma". Pasmo południowe, popołudniowe i wieczorne. Od rana lecą telenowele i telezakupy, potem wchodzi przykładowo serial "Napisała: Morderstwo", a wieczorem coś mocniejszego typu "Breaking Bad" czy "Simpsonowie". U nas nie ma takiego podziału i nawet na turecką tasiemkę mówimy serial :D Po prostu wyszedł jeden program "Dlaczego Ja?" i wszyscy polecieli hurtem w takie szmiry na zasadzie "patrz... ile ludzi to ogląda"...

0

@sewerynVeB O ile "Ukrytą Prawdę" i "Szkołę" lubię, to tego paradokumentalnego ścierwa z Polsatu nie da się oglądać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?