- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
15
Kamil Stoch wygra ten turniej. W pierwszym trochę nie wyszło, ale w drugim odpalił jak na dwukrotnego mistrza olimpijskiego przystało. Jest naprawdę mocny i moim zdaniem wygra to regularnością :D
7
@Stig Tak będzie. :D
1
@Stig Nie róbcie mu krzywdy takim gadaniem. Wiele razy się pompowalo balon i potem był zawód. To dopiero półmetek i wszystko może się zdarzyć, Kamil nigdy nie był na podium tego turnieju nie bez powodu wiec do ostatniego skoku trzeba walczyć pokornie a nie rozdawać tytuły juz teraz. To jest taki sport, że jeden gorszy skok, zły podmuch i koniec. Przykład Domena pokazuje idealnie, miał gorszy konkurs i teraz choćby nie wiem jak się starał te straty ciężko może być odrobić. A formę wciąż ma co dziś pokazał wiec spokojnie ludziska. Kibicujcie, trzymajcie kciuki ale nie wreczajcie mu wygranej. Pozdrawiam
0
@barceloonka92 Spokojnie, on i tak tego nie czyta. :)
0
@kuba1624 Ale znajac naszych kibiców potem beda wieszac psy i lamentowac. A przeciez on nikomu niczego nie obiecywal, a w dodatku denerwuje mnie jak ktos juz teraz rozdaje "medale"
0
@barceloonka92 Ja takich kibiców nazywam kibicami sukcesu. Pamietam jak po 3 latach dominacji Adama, przyszly gorsze lata jak on wtedy był krytykowany za gorszą formę. Kamil w ostatnich 2 latach tez byl krytykowany, tak naprawde niewielka czesc kibicow jest prawdziwymi kibicami. :)
1
@kuba1624 Dokladnie tak! Mnie to tak irytuje, ale jak to mówią sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą. Przykra prawda