La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

konto usunięte

3

Nawet się nie cieszyłem, że real będzie grał w osłabieniu, bo co to za różnica. W taktyce łysego musi być tylko ktoś wysoki i wrzuta. No i oczywiście jeden rozgrywający co podaje na skrzydła do tych listonoszy..

0

@Bambus150400 Czyli mają zrezygnować z dośrodkowań, po których pada masa goli, bo przeciwnikom się to nie podoba?

konto usunięte

1

@Amigo_Blanco ale ja nic takiego nie napisałem... To owszem jest skuteczne tylko nie mogę zrozumieć jak na taką prostą taktykę nie można znaleźć sposobu.

0

@Bambus150400 Po prostu dośrodkowują i strzelają ludzie, którzy nie są tam z przypadku :P I jak się wali kilkanaście dośrodkowań podczas jednej połowy, to któreś musi trafić na głowę napastnika :P

konto usunięte

0

@Amigo_Blanco  Spójrz też na to, że boczni obrońcy Sevilli mogliby dużo lepiej się ustawiać i nie dopuszczać do takich wrzutek.

0

@Bambus150400 Błędy w ustawieniu to już zupełnie inna sprawa, ale one zdarzają się każdemu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?