La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

konto usunięte

11

Ci, którzy już się boją, że nasi rezerwowi są słabi, że Real w tym sezonie za mocny z turbokozakami na ławce niech skończą kibicowanie. Przeżyłem 5 lat posuchy w AC Milan, trwa poducha u O. Marsylii i jakoś nie szukam innych klubów. Zwłaszcza na OM zwróćcie uwagę. Sezon 2009/10 i to, jakiej remontady dokonali niech będą dla was otuchą, powiewem nadziei. Nadal możemy zgarnąć wszystko, ja wierzę!

5

@LinekPark Ale co ma obiektywne stwierdzenie, że mamy słabą ławkę jeśli chodzi o pomoc i atak do kibicowania? Nieważne ile kibicuję po prostu stwierdzam fakty. Real ma mocniejszą ławkę i tyle. Nie mówię, że my mamy beznadziejną, ale póki co(tak póki co bo Gomes, Denis, Paco, Rafinha są młodzi więc może się rozwiną) nie na poziomie Barcy.

konto usunięte

2

@Granto Bo real nie ma skrupułów.. Isco czy James w innym klubie graja podstawe a real ma ich na lawie :)

1

@Granto Człowieku, Xavi i Iniesta dopiero w wieku 28 lat zaczęli grać na najwyższym poziomie.

Nie minął rok czy dwa a ty juz spisujesz zmienników że do Barcy się nie nadają. Serio niektórzy nie powinni na tej stronie się wypowiadać jak mają pisać takie głupoty. Sami znawcy na tej stronie, dyrektorzy sportowi, trenerzy i jeszcze pewnie lepiej byście grali od niektórych.

7

@Indyczka Iniesta zaczął grać na najwyższym poziomie od EURO 2008, a miał wtedy 24 lata.

1

@Pawlak1992 Nie chciało mi się liczyć dokładnie ale niektórzy za dużo oczekiwali od nowych piłkarzy że będą grać pierwsze skrzypce. Ale nie będę tłumaczyła po x razy. A to nie wina Lucho że mamy piłkarzy z La Masii jakich mamy i nie dostarcza nam nowych Xavich czy Iniestów.
Bo i tak on robi największą robotę i nie jest doceniany, nawet jakby wygrał po raz drugi potrójną koronę.

konto usunięte

0

@Granto Rafinha gra dobrze, dużo strzela, asystę ma. Nie wiem skąd narzekania na niego.
Denis jedyny obok Iniesty potrafi wziąć piłkę i przez całe boisko raz dwa akcję przeprowadzić. To jest gracz już teraz warty ogrywania. Roberto w jego wieku dopiero zdobywał zaufanie.
Paco sam bym na Munira wymienił.
Gomes to b.db. zmiennik Busquetsa, jestem wobec niego sceptyczny jeśli chodzi o inne pozycje.
Ps
Rafa może grać w środku pola, ale to nie typ Iniesty, raczej Turana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?