La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 977 Culés

0

Niestety meczyk będę musiał obejrzeć w powtórce... od przerwy nie jestem w stanie oglądać...
A jeżeli chodzi o pierwszą połowę no to niestety Bilbao wyjaśniło naszą noworoczną formę... 3 tyg wolnego dostali i widać się wszystkim naszym odbiło. Pique z Umtitim słabiutko, ba... nawet Andres. Szczerze nie wyobrażam sobie żeby nasi byli w stanie zagrać taki mecz np. osłabionym składem, nie wyobrażam.
Pierwszy gol zapieprzony przez Pique i Albę bo kto to widział żeby Gerard odpuścił Aduriza i biegł w stronę brami a Alba spóźniony do końca gnał za "dziadkiem".
Drugiego gola muszę jeszcze raz obejrzeć bo sam nie wiem :P
Mam nadzieję, że to tylko noworoczny falstart i wszystko wróci do normy bo ktoś musi pokrzyżować plany Realu... nie mogą wygrać trypletu na farcie... tryplet jest tylko i wyłącznie dla dominatorów :)

A sędziowanie w Hiszpanii to jest kpina... jest dopiero 5 stycznia, dopiero drugie poważne spotkanie (wiecie po meczu Barcy i Realu) i takie klopsy... jak nie wczoraj karny dla Realu po tym jak James faulował Modricia tak dzisiaj nie odgwizdują nam ewidentnego karnego ! No odstawiony zwodem gość robi ruch nogą w stronę nóg Neymara i nie ważne czy Ney chciałby upaść czy nie to jest kurka karny !

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?