La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 619 Culés

konto usunięte

3

Jestem zdumiony!Jak prawdziwy kibic może tracić czas na oglądanie meczu Realu.Dla mnie temat Realu nie istnieje z wyjątkiem oczywiście gdy grają z Nami.

konto usunięte

18

@stojko75 Hmm. No zastanówmy się. Real odwieczny nasz rywal, którego teraz musimy gonić w lidze. Coś jest w tym dziwnego, że ludzie chcą zobaczyć jak grają? Czy ludzie wszystko wyolbrzymiają czy naprawdę jadą, jak walec? Nie chcesz nie oglądaj, ale to nie znaczy, że inny też ma nie oglądać.

3

@stojko75 Normalnie? Większość kibiców nie ogląda meczów tylko ulubionego klubu XD Nie wyobrażam sobie rozmawiać z kimś o piłce i wypowiadać się o innych zespołach sugerując się tylko tym, co mówią inni. W takim razie po co oglądać PL, Bundelige czy Serie A? Przecież oprócz LM te drużyny mało co z nami mają wspólnego. Zabawne podejście.

konto usunięte

0

@BaroPodertos To że ich nie oglądam to nie znaczy że ich nie doceniam,wprost przeciwnie, wysuwasz zbyt pochodne wnioski.

konto usunięte

0

@stojko75 Ale czy ja gdzieś napisałem, że ich nie doceniasz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?