La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 597 Culés

3

Fajnie jakby Rafinha jutro dostał szansę :D

24

@jedrek7000 Jutro ma nie być żadnych szans dla kogoś tylko najmocniejszy możliwy skład bez niespodzianek, bez dawania komuś szansy. To chyba będzie najważniejszy mecz tego sezonu do tej pory i tutaj nie można kombinować tylko trzeba wyjść i zrobić swoje.

6

@bixmix Tylko patrząc na naszą pomoc raczej ciężko stwierdzić który zawodnik jest najmocniejszy i powinien wyjść obok Busiego i Iniesty.

2

@bixmix Racja ale z Luczo nigdy nic nie wiadomo :D
Rafa odpoczywał 2 mecze a na prawej obronie już grywał w tym sezonie :D

konto usunięte

0

@bixmix No i może właśnie to jest problem, że tak się ten (i inne spotkania CdR) traktuje ? Jak dla mnie to Puchar Króla powinien być rozgrywkami, w których grają ci, występujący rzadziej w LL czy LM. To jest tylko puchar krajowy, jak dla mnie bez przynajmniej jednego z w/w trofeów niewart funta kłaków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?