La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

0

http://www.meczyki.pl/newsy/barcelony-nie-stac-na-nowy-kontrakt-dla-messiego-klub-nie-moze-przeznaczyc-ponad-70-procent-swojego-budzetu-na-wynagrodzenia/46199-n



nie wiem czy było ale może wypowiem się na ten temat,



Szczerze? Myślę, że gdyby Messiemu naprawdę zależało na kontynuowaniu kariery w Barcy to przyjąłby nawet mniejszą tygodniówkę niż tą którą zarabia teraz, niestety taka prawda i musimy się z tym liczyć. Pieniądz rządzi światem. Z drugiej strony nawet nie wiemy czy nie zdecyduje się na takie rozwiązanie, ma tyle kasy, że pół Afryki mógłby wykarmić... Ja w głębi duszy jednak wiem, że Leo to wspaniały człowiek, który nie jest pazerny na pieniądze i zostanie z nami, Barca zrobiła dla niego tyle, że chyba tylko do Argentyny byłby w stanie wrócić. Pewnie mój komentarz spotka się z dużą falą krytyki, ale trudno. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?