La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 906 Culés

konto usunięte

0

Dzis rozmawialem sobie z kilkoma Hiszpanami (po angielsku ;P ). Wiekszosc z nich jest bardziej za Realem a dwoch to typowi madritistas. Nie bylo nerwow czy napinki tylko luzne pogadanko przy piwku.
Praktycznie wszyscy uwazaja Messiego za najlepszego pilkarza na swiecie.
Prosty przyklad. Czy my, barcelonisci wyobrazamy sobie Barce bez Messiego?
Ciezko o tym w tej chwili nawet pomyslec.
Natomiast spora czesc kibicow i to z duuuzym stażem (moi kumple w Polsce rowniez) uwaza, ze Real w tym momencie bylby lepszy bez Ronaldo.
Cos w tym jest, iz mimo tych wszystkich rekordow, doswiadczeni kibice Realu, pamietajacy czasy Raula czy Redondo, nie cenia tak Ronaldo jak my Messiego.

6

@El dominatore Ja bym wolał jednak z Hiszpankami :)

konto usunięte

1

@darekgt01 Hehe niestety juz mam GPSa :)

0

@El dominatore za te "niestety" to sie modl zeby Twoja wybranka nie zobaczyla :)

konto usunięte

0

@Katalończyk 99 Eeee ona wie, ze ja jestem taki wierny piesek :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?