La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

1

Manchester City, Atletico, Juventus... Czyja kolej? Jak dla mnie logo Atletico i City na plus, Juve na minus.

0

@adam34689 Trochę tego nie rozumiem. Te wszystkie kluby wielkie w swojej stuletniej historii kilka razy już zmieniały herb, a jak teraz wielki klub zmieni herb to jest wielka afera...

0

@Criss18Barca Niech robią co chcą. Już wygrali, bo kasa będzie się zgadzać.

0

@Criss18Barca Skąd wiesz, że wtedy nie było afery? Zresztą w większości przypadków to byly tylko poprawk a teraz to jest calkowita zmiana. To bardziej przypomina logo niż herb...

0

@swiechu26 http://dodajzdjecie.funfootball.pl/wp-content/uploads/2016/04/Herby-FC-Barcelona.jpg

U nas np między 2, a trzecim herbem spora różnica. A co do afery.. raczej nie. Ludzie inaczej wtedy piłkę spostrzegali, bo była to pasja ludzi, a nie praca.

0

@Criss18Barca No tak duża ale to byly początki klubu, herbu i on byl dopracowywany. A zresztą jak wszyscy wiemy Barca byla lekko dyskryminowana w przeszłości na rzecz faworyzowanego Realu wiec moze ta zmiana byla spowodowana wzgledami politycznymi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?