La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1409 Culés

konto usunięte

0

Ktoś coś może powiedzieć o Sidibe z AS Monaco ? Nadawałby się do Nas w letnim okienku ? Gra regularnie, głównie jako praway obrońca ale tez dobrze może zagrać jako lewy obrońca.

1

@MNS2015 Od dłuższego czasu wspominam właśnie o nim jako o wyborze na PO. Jak dla mnie obrońcy to tylko i wyłącznie z Francji (w sensie ograni w L1 a nie, że narodowści francuskiej :P). W końcu mielibyśmy bocznego obrońcę z krwi i kości a nie farbowanego lisa. Sidibe jest świetny :)

konto usunięte

0

@SinMistico Dokładnie, chciałbym go u Nas.. ale znając życie skończy się na jakimś Cancelo .. Tez bardzo chciałbym Kostas'a Manolas'a u Nas w miejsce rudego..

1

@MNS2015 Może to zabrzmieć śmiesznie ale mój wybór na ŚO byłby taki sam.
Jakoś ostatnio był temat i ludzie podawali listę swoich wyborów na daną pozycję więc można sprawdzić co pisałem :P

konto usunięte

0

@SinMistico hehe obaj postrzegamy w tych dwóch graczach wzmocnienie dla Barcelony ;) mamy opcję pierwokupu greka i to by było wzmocnienie na lata.. Marlon musi się ograć albo w drużynie rezerw albo u Nas przy założeniu że Masche odejdzie[wolałbym żeby został] albo wypożyczyć, a z tym Yerry Miny'a to może być wzmocnienie za około 2 lata.. Nam potrzebny jest klasowy obrońca a takim jest właśnie grek, bo Marquinhos nie osiągalny..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?