La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 592 Culés

2

Roberto gra bo to najważniejszy mecz od początku roku,jak nie sezonu.Potrzeba nam stabilności w defensywie,szczególnie że bronimy wyniku,a nie gonimy.Myślenie nie boli

konto usunięte

1

@busquets5 Skoro to najważniejszy mecz od początku roku, to czemu gra gracz zupełnie bez formy zamiast osoby która ostatnio spisuje się dobrze.

3

@sewerynVeB Odpowiedź masz w drugm zdaniu mojej wypowiedzi,jak widzisz daleko szukać nie trzeba

konto usunięte

0

@busquets5 Rozumiem że bronimy wyniku, ale zadaj sobie pytanie, z kgo będzie większy pożytek w tym meczu, w graczu bez formy, czy z formą?

1

@sewerynVeB Vidal nadal nie jest pewny,a to nie jest mecz na sprawdziany.Powinien dostać swoje minuty w lidze,ale ten mecz jest zbyt ważny.Roberto w formie czy bez to gwarancja pewnej jakości.

konto usunięte

0

@busquets5 W sumie nie ma co się kłócić, wszystko wyjdzie podczas meczu.

0

@sewerynVeB No nie do końca,jesli Roberto dostanie 90minut to nawet jak strzeli hattricka nigdy nie dowiemy sie czy Vidal nie strzeliłby pięciu.Ale masz racje,koniec dyskusji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?