La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

konto usunięte

23

Piszę to dopiero teraz bo miałem bana. Wczoraj była rocznica zamachu na Franza Kutscherę szefa Warszawskiego gestapo. Kutshcera był odpowiedzialny za przeprowadzanie masowych egzekucji na ludności cywilnej i był nazywany " katem Warszawy ". W końcu Komenda Armi Krajowej wraz z Polski Rządem na Uchodźstwie wydała na niego wyrok śmierci. To był jeden z najlepiej przeprowadzonych zamachów. Akcja była perfekcyjna. Trwała 100 sekund. Kutschera i jego ochrona nie mięli żadnych szans. Chwała bohaterom.

0

@MaTt_BarcaFan A skutkiem tej akcji były kolejne stracenia ludności Warszawy ;)

konto usunięte

5

@SinMistico Gdyby Kutschera żył to by wybił jeszcze więcej niewinnych ludzi. Po tym zamachu Niemcy żyli w strachu i wiedzieli, że nie mogą sobie pozwolić na wszystko bo prędzej, czy poźniej Polskie Podziemie ich dopadnie.

3

@MaTt_BarcaFan Cześć i Chwała Bohaterom!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?