La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

konto usunięte

2

Nie wiem czemu podczas meczu w pierwszej połowie i na koniec 2 są osoby które marudzą na Messiego. Fakt ,że odpalił ze 3-4 razy w tym meczu ale to były najgorsze momenty dla Atletico ! Gol z Suarezem, poprzeczka, rajd na koniec gdzie go wycieli strasznie i jeszcze tam był taki moment związania kilku rywali w środku pola. Jak dobrze , że mamy Lionela :D

0

@marcin000019 Oglądałam mecz z tatą, który w pierwszej połowie bardzo narzekał na Messiego, mówił, ze gra bardzo źle i wszystko psuje. Gdy idziemy z kontrą, Leo dostaje piłkę, akcja zwalnia. Tato sie wkurza na niego, że niszczy nam świetne sytuacje. A ja do niego -"o co zakład, że jak Barca strzeli gola to będzie to zasługa Messiego?" Oczywiście miałam rację, choć nie było to w końcu zbyt trudne do przewidzenia. Leo myśli na boisku. Dalej strasznie żałuję tej poprzeczki, gol byłby niezmiemski i mecz zamknięty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?