La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

6

Wszyscy tak naciskacie na to Bernabeu aby zorganizowało PK i wyśmiewacie kolejne wymówki Pereza. Po prostu tam nas nie chcą jak i my nie chcielibyśmy ich na Camp Nou. Ja nie jestem zwolennikiem finału na SB, może to wywołać jakieś niepotrzebne incydenty i dodatkowe konfliktowe sytuacje między klubami.
Najlepiej niech Puchar Króla zostanie rozegrany na Camp Nou! :) Wiem, wiem, marzenie ściętej głowy...

konto usunięte

1

@Gaucho Zgadzam się, jest to niepotrzebna prowokacja w kierunku Realu.

Co do marzenia ściętej głowy, to nie powiedziałbym, biorąc pod uwagę, że nie tak dawno finał CdR u siebie rozgrywaliśmy... ;)

2

@Gaucho E tam, Barcelona na bernabeu to zawsze gwarancja goli. Kibice z Madrytu ostatnim razem widzieli 4 bramki strzelone przez Barcę więc teraz też mieliby szansę oglądać piękny futbol. Wrażliwcy będą mówić, że to niepotrzebna prowokacja ;) a to tylko ukłon w stronę stolicy, że Barca chce dać kolejny koncert swojej gry na 2 największym stadionie w Hiszpanii :)

1

@Gaucho Ostatnio podczas meczu Barcelony Orłowski mówił, że finał PK zostanie rozegrany na Estadio Vicente Calderón, to ma być pożegnanie z tym stadionem bo od nowego sezonu Atleti przenoszą się na Wanda Metropolitano.

1

@blue_shark Oni wiedzą tyle co my z twittera;)

konto usunięte

0

@Gaucho Nie takiej znowu ściętej - dwa lata temu finał był na CN przecież :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?