La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

konto usunięte

21

Ale my ich wtedy niszczyliśmy. Chyba najlepszy mecz jaki kiedykolwiek mogłem oglądać.

17

@PheNOmeN Pamiętam jak dziś. Do pokój podczas meczu wszedł dziadek, obejrzał z 5 minut spotkania i nagle z uśmiechem na twarzy mówi: "Ależ pięknie grają. Piłka jak po sznurku, a Ci w białych nie mogą im jej w ogóle zabrać".

7

@PheNOmeN Dwa mecze tamtego sezonu w ktorym Messi byl kluczowy a nie zdobył bramek (oczywiscie w klilku innych rowniez byl, ale jednak te podania to byla poezja):

5-0 z Realem i 5-1 na wyjezdzie z Espanyolem. W kazdym z tych spotkan posłał po 2 asysty, a najpiekniejsza z nich byla ta do Davida Villi na 4-0 z bialymi.

konto usunięte

9

@PheNOmeN A najlepsze jest to, że to nie wynik robił największe wrażenie. Był tylko ozdobą spektaklu jaki zafundowali podopieczni Pepa.

1

@PheNOmeN Ale co Ronaldo Guardiole popchnął to się i teraz zdenerwowałem xD

konto usunięte

1

@bozyszczu A ja przy tym co Ramosik zrobił.

1

@PheNOmeN to już jest stan umysłu. tego nie ogarniesz

0

@PheNOmeN Xavi geniusz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?