La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

4

Jeszcze tylko deser i opuszczam restaurację, następnie udam sie po piwko do sklepu i mozna w spokoju czekac na meczyk :)

konto usunięte

22

@bixmix Pozdrawiam z helikoptera. Lecę właśnie na mecz do Paryża z moją ukochaną.

25

@bixmix Szczęściara z Twojej dziewczyny. W restauracji z nią jesteś i na fcbarca wchodzisz? Słabo.

0

@bixmix A kogo to interesuje ??

konto usunięte

3

@sidzej Pewnie poszła do toalety.

konto usunięte

0

@dzynek Serio nie wiesz o co mu chodzi ?

3

@sidzej Jak raz do roku w Walentego zaprasza się gdzieś dziewczynę to trzeba zrobić snapa, fotkę na fb i insta, no i na la rambli też nie zaszkodzi się pochwalić.

konto usunięte

1

@maniachp Jezuuu przecież gościu robi sobie jaja :D

1

@maniachp Hahah coo ? :D. Współczuję Ci kolego :D widać po komentarzu ze twoje życie nie jest zbyt kolorowe skoro jedynie potrafisz pisac bzdury sprzed klawiatury:)

5

@bixmix A może jest na tyle kolorowe, że nie muszę szukać poklasku na fcb.

3

@maniachp Jakiego poklasku gościu? Każdy mierzy innych swoja miara. Dodalem takiego posta bo na La Rambli siedze bardzo duzo, wielu użytkowników traktuje jak znajomych których połączyła miłość do FCB wiec napisalem ze zaraz wychodze z restauracji i ide do zabki po piwko na meczyk, napisalem tal jakbym pisal normalnie do znajomych ktorych znam na codzień. Ty widzisz w tym cos co chyba chcesz widziec :) ale ja sie nie bede klocil bo tak jak napisalem kazdy mierzy innych swoja miara. Moze Ty bys dodal taki post szukając poklaski czy czegos innego, ja nie mialem takiego zamiaru ale jak widac Ty nir dopuszczasz mysli do tego ze mozna dodac taki post nie oczekując "zazdrości" czy jak to napisales poklasku. W ogóle skad Ci do glowy przyszlo takie cos ? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?