La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

konto usunięte

0

Od czasu naszej porażki jeszcze jestem zły , wy też ? Nawet pisać tu się nie chce.. :(

1

@marcin000019 Ja nie jestem zły, jestem smutny i zawiedziony :/

0

@marcin000019 Już jest lepiej, ale ta porażka dalej mi trochę ciąży. Przypuszczam, że przejdzie mi po kolejnym meczu. O ile oczywiście wygramy. Nie zmieni to naszej sytuacji, ale trochę osłodzi ostatnie dni.

1

@Nigaki Nie wiem czy macie tak samo, ale kibicowanie jest trochę jak bycie w zwiazku. Można się z ukochaną osobą kłócić i trzasnąć drzwiami w gniewie, ale już po chwili się tego żałuje i wraca się bo wszystkie minusy tego zwiazku razem wzięte nie są w stanie przerosnać uczucia jakim darzy sie tą drugą połówkę. Jak sie kogoś kocha prawdziwie to na całe życie i według mnie podobnie jest z ukochanym klubem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?