La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

konto usunięte

0

Ciekawi mnie, czy wg. was też są osoby, które podobnie jak ja, uważają, że sztab od przygotowania fizycznego schrzanił sprawę. Nie chodzi o to, że usprawiedliwiam teraz całkowicie naszych zawodników oraz Lucho. Jednak to nie jest normalne, że kolejny raz cała drużyna porusza się jak emeryci - zero dynamiki, sprintów. Wyglądają jak ospali ludzie, którzy rano przebiegli z 20km.

Oczywiście, Lucho też nie jest bez winy, bo nie ma w zasadzie żadnych planów awaryjnych. Jednak uważam, że gł. winę ponosi sztab odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne / kondycyjne.

0

@LuisSalvano Podzielam twoje zdanie. Pominę aspekt, który ty poruszyłeś, a odniosę się do kontuzji - nie znam się na przygotowaniu fizycznym, ale w tym sezonie niesamowicie dręczą nas kontuzje i uważam, że sztab tutaj zawinił. Wiadomo, nie da się uniknąć wszystkiego, ale cały czas przynajmniej dwóch piłkarzy ma kontuzję. Dwa razy ter Stegen w krótkim czasie, Jordi Alba wyleczył uraz, wrócił na boisko z Man City i po kilkunastu minutach musiał zejść - niedoleczony uraz o sobie przypomniał. Pique miał jedną powazniejszą kontuzję którą spowodował David Silva, ale ciągle mówi się o przeciążeniach jego mięśni, bólach stawu skokowego, stopy itp. Masche wypadł kilka razy w tym sezonie, Rafa tak samo. Iniesta miał dwie długie przerwy. Umtiti przez całą swoją profesjonalną karierę nie miał ani jednej kontuzji - przyszedł do Barcy i od razu dwie. Messi już na Copa America narzekał na pachwinę, to samo po rozpoczęciu nowego sezonu a mimo to nie doleczono go i pozwalano normalnie grać. Skończyło się miesieczną przerwą. Nawet Cillessen miał kontuzję. Za dużo tych urazów, stanowczo za dużo. W zeszłym sezonie tak nas nie nękały.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?