La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

4

Zobaczcie jak łatwo jest być mądrym po szkodzie... teraz każdy jest ekspertem, każdy zrobiłby inaczej, każdy przeprowadzał by inne transfery itd...
Nagle wszyscy cisną po Bartomeu że go wybrali (mimo że po wyborach nikt nie protestował), nagle wszyscy wywalają Lucho "co on tu robi?" (mimo że gdy była polemika w poprzednim sezonie każdy chciał aby został), wszyscy nienawidzą Gomesa, co jest dla mnie przykre, bo widać że mało kto okazuje jakikolwiek szacunek do naszego zawodnika, sam często go bronie, ale wolę na ten temat się nie rozwodzić bo zaraz i mnie zwyzywają. O kontrowersjach z Leo już nie wspomnę bo to są chyba jakieś żarty a nie poważne zarzuty.
Łatwo jest obarczać winą każdego po kolei, również mam zarzuty co do Lucho za to co teraz prezentuje jego drużyna, ale należy oddzielić konstruktywną krytykę od zwykłego "hejtu"
PS: Mówiąc "wszyscy" mam na myśli ludzi którzy tego co napisałem się dokonali, więc nie odbierajcie tego jako wytykanie czegoś każdemu po kolei

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?