- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1033 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1033 Culés
40
Najwięcej udanych dryblingów w La Liga od sezonu 2009/2010:
- Messi 1129
- Iniesta 441
- Muniain 439
- Neymar 433
- Cristiano 432
- Marcelo 391
10
@Gaucho To na wypadek jakby ktoś szukał Cerka: https://pbs.twimg.com/media/C6AK8w0WUAEpqNe.jpg :))
47
@BarcaInfo Przecież jest 5.
10
@Homeopata8989 Brawo za sposzczegawczość,Neymar 4 a gra od 2013 :)
11
@BarcaInfo No właśnie ty nie zauważyłeś.To dla ciebie:
http://s.swistak.pl/i/poradniki/okulary.jpg
38
@BarcaInfo Tu nie chodzi o żadną spostrzegawczość(lub jak to napisałeś sposzczegawczość). Po prostu strasznie nietrafiony jest twój komentarz ze zdjęciem tej lornetki :D
2
@Homeopata8989 Bardziej mi tu chodziło o to,że taki piłkarz jak Ronaldo jest nisko w tej klasyfikacji,nie sądzisz?
42
@BarcaInfo Nie sądzę.
14
@BarcaInfo Ostatnio za duzo jadu w Tobie jest w kierunku Ronaldo. Zbastuj trochę, bo to już trochę nudne jest.
2
@Piotr,1985 Jeśli Ci to nie odpowiada jest taka opcja jak ''ignoruj komentarze''. Nikt Ci nie karze czytać moich opinii. Nikomu tutaj nie dogodzisz.
12
@BarcaInfo Mozesz sie rowniez udzielac mniej, bo niestety nie ma calkowitej opcji niewidzenia twojego spamu.
8
@adisont92 Pozwól,że to ja będę decydował o tym ile będę się tutaj udzielał. Nie ma ograniczeń w regulaminie. Powtórzę po raz setny,jeśli Ci nie odpowiadają moje wpisy,daj sobie ignoruj komentarze.
0
@BarcaInfo Ignorowanie nic daje geniuszu.
3
@adisont92 Daje,nie widzisz moich wpisów jeśli nie rozwiniesz komentarza.
1
@BarcaInfo Ale widze caly czas ramke z twoim komentarzem. Tu brakuje czarnej listy a nie ignorowania komentarzy, no ale oczywiscie po co dawac taka mozliwosc...
0
@adisont92 No to nic Ci na to nie poradzę,jeden plus nie widzisz co napisałem,więc wybór należy do Ciebie.