- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 682 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 682 Culés
0
A co jeśli odejście Lucho to błąd? Praktycznie w tym samym czasie zbiegła się zmiana systemu na 3-4-3, zwyżka formy piłkarzy i ogłoszenie odejścia Lucho, przypadek? Może Hiszpan zasługuje na jeszcze jedną szansę? Przecież tyle osiągnął, a po słabszym okresie ma od razu spaść jego głowa?
A co jeśli zarząd będzie chciał żeby jego projekt był kontynuowany i zamiast Sampaoliego drużynę obejmie Unzue?
2
@blue_shark A może to właśnie Uznue wymyślił to ustawienie?
14
@blue_shark Lucho sam zrezygnował, czuje sie juz zmeczony prowadzeniem Barcelony i tyle, po co drazyc temat?
0
@blue_shark Ja uważam że Lucho podjął dobrą decyzję. Praca w Barcelonie jest bardzo męcząca (co nie raz podkreślał Pep) i pewnie czuje że już nie wyciśnie niczego więcej z drużyny. Wolę by Lucho odszedł, jeśli ma pewność że tego chce niż by miał u nas na siłę siedzieć kolejny i nie mieć pomysłu na dalszą grę (jak Pep w ostatnim sezonie u nas). On sam będzie najlepiej wiedział kiedy zejść ze sceny.
0
@sewerynVeB Może to i Unzue wymyślił zmianę ustawienia, ale widać, że sztab ma nowy pomysł na grę. Może zwyżka to tylko efekt ogłoszenia decyzji Lucho (skoro i tak odchodzi to w szatni zapanował pakt o nieagresji) a może to dopiero początek ciekawego projektu, jestem ciekawy jak w dalszej perspektywie wyglądała by nasza gra. Tylko tyle.
0
@blue_shark Uważam że zmiana trenera będzie w złym momencie Lucho nauczył piłkarzy dwóch taktyk mecze czasami nie wychodziły a jak przyjdzie nowy trener pewnie znowu będzie nowa taktyka do opanowania i ponownie słabe mecze. Rozumiem że jest zmęczony chce odpocząć ale powinien kontynuować swoją pracę.
0
@blue_shark Ale jak podkreślam jak i kolega z góry praca w Barcelonie to męcząca robota, Lucho pewnie chce na jakiś czas odpocząć od tej presji, jaka spoczywa na trenerze klubu z TOP 3 na świecie. Ja szanuję jego decyzję, tylko mam nadzieję że zarząd wybierze odpowiedniego dla niego następcę.
0
@Vhaeraun Od tego nowy trener będzie mieć okres przygotowawczy w lipcu i sierpniu. Będzie mieć czas by przetestować swoje warianty i wybrać najodpowiedniejszy.
0
@blue_shark Lucho odchodzi z własnej woli, widać po nim, jak zmęczyła go ta praca. Jeśli Unzue będzie chciał zostać głównym trenerem, to ja nie widzę przeszkód, obok Sampaoliego to najlepsza opcja, która zapewniłaby kontynuację cyklu. Ale jego też ostatnie 3 lata mogły wymęczyć...