La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

3

Hahaha nie mogę :D Po meczu w Paryżu większość pisała, że już po LM, że nie mamy szans na odrobienie strat itp. Później zdania zaczęły się zmieniać i część tych co twierdzili, że nie mamy szans doszła do wniosku, że dokonamy remontady i że trzeba przede wszystkim wierzyć. Teraz widzę, że po filmiku DissBlaster'a zaczyna się znowu gadka, że nie ma co robić sobie złudnych nadziei, że nie mamy szans na odrobienie wyniku z pierwszego meczu i że ktoś jest naiwny jeżeli wierzy w remontadę :D Najgorsze nie jest to, że ktoś wierzy w awans czy kompletnie nie daje Barcelonie na to szans. Najgorsze jest to jak ktoś nie ma własnego zdania i zmienia je co 5 minut...

konto usunięte

0

@bixmix Daj im wierzyć "wiara człowieka umacnia"

1

@bixmix Wiesz, ja np. tego gościa nie oglądam i przez ostatnie trzy tygodnie emocje i ich zmiany byly tak częste jakbym miał zaraz dostać okres...rozum mówi co innego i co innego serce. To normalne że zdania się zmieniają. Wątpię ale widzę że zawodnicy wierzą, drużyna gra dobrze, a rywal się meczy w lidze wiec rodzi się nadzieja. To normalne.
Nie nadawałbym temu (moim zdaniem) idiocie Dis coś tam coś tam takich mocy o których piszesz.

0

@bixmix Ale Barca w te 3 tygodnie wygrała wszystkie mecze w tym z Atletico i 5-0 z Celtą która nie jest drużyną do bicia jak niektórzy uważają, ja trzymam kcucki i myślę że jest minimalna szansa na awans (celowo nie używam słowa "wiara") i tak samo myślałem po pierwzym meczu, jednak nie dziwie się tym co nie widzieli nadzieji wtedy, a widzą teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?