- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1474 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1474 Culés
8
Czemu usunięto mojego posta ze zdjęciem Alexisa i ogólnie satyrą z Arsenalu, ktory już dobijał do 80like?
Już gwizdać polecenia, ale przecież nikogo to nie obraża, nie łamię regulaminu. A postów tutaj podobnych jest codziennie kilkadziesiąt.
co z Wami Moderacjo?
1
@Barclonismo A miałeś podpis i ewentualne źródło ? Ja już znam temat. Podpis pod zdjęciem co na nim się znajduje musi być i ewentualnie jeszcze źródło, ale podpis najważniejszy ;)
2
@bixmix Dałem po prostu emotkę buźki jako podpis. Źródła nie dałem bo to był jeden obrazek, który wrzucono na kanonierzy.com. w komentarzu. Też miał tam rozluźnić atmosferę i poprawić humor. Było zabawne i tyle. ale tutaj widać admini są smutnymi ludźmi bez krzty humoru.
0
@Barclonismo Pamitaj z moderacją jest jak z nauczycielem w szkole - jak ma dobry dzień to nawet i sprawdzianu zapomni zorganizować ale jak ma zły to pyta na wyrywki byle kogo. Dlatego warto czytać regulamin i upewnić się że nie mają się do czego przyczepić. W tym przypadki zabrakło pod twoim linkiem podpisu.
0
@dontripe Widziałem tu wiele podobnych postów też podpisanych tylko emotką ":D" lub "xD" i było wszystko dobrze. Dalej więc nie wiem, co tutaj się nie zgadza. Albo wszystkich traktują równo, albo niech sobie dadzą spokój.
2
@Barclonismo :D czy XD itp. to nie jest podpis. Prosimy, aby każdy komentarz był zgodny z 8.2. regulaminu serwisu. Link bez źródła, a w szczególności opisu jest kasowany, a wielokrotne łamanie tego punktu poprzedzone upomnieniami może zostać ukarane banem.
1
@Moderacja Jak wyżej. Czepiajcie się zatem wszystkich, a nie wybiórczo na chybił trafił.
0
@Moderacja Link bez źródła? To jest możliwe w ogóle?
2
@Barclonismo Prosimy czytać regulamin i zgłaszać, aby pomóc moderacji. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności. Traktujemy wszystkich jednakowo i nikogo się nie czepiamy.
Pozdrawiamy serdecznie.
3
@Moderacja Jeszcze tego brakowało, żebym specjalnie na kogoś donosił. Jak nie wyrabiacie to zróbcie sobie rekrutację, czy coś takiego. Póki co nie traktujecie wszystkich równo i Waszym zmartwieniem jest fakt, by to zmienić.
2
@Barclonismo Wszystkie nieregulaminowe komentarze są usuwane, a jeśli jakiś nie został usunięty to niezmiernie nam przykro. Pomoc dla serwisu nic nie kosztuje, nie jest obowiązkowa, ale bardzo nam pomaga. W ten sposób każdy użytkownik może przyczynić się do poprawy odbioru treści w serwisie.