La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

8

W sumie wiecie co jest w tym wszystkim zabawne?

Kibice bialych ktorzy nazywaja Barce UEFALONA i mowia jak UEFA wspiera nas - podaja za argument, ze skoro ta UEFA chce zawiesic sedziego to jest to argument, ze to byla ewidnenta kradziez.

Przeciez to jest hipokryzja - skoro UEFA jes zla / niedobra i wspiera Barce - to jak mozna powolywac sie na ich decyzje o zawieszeniu arbitra jako argument o najwiekszym przekrecie i kradziezy?

3

@mekston To jest skandal!! UEFA powinna odebrać 5 Pucharów Europy, które Barca wygrała w swojej Historii i oddać je Realowi. no i oczywiście wyrzucić Barcelonę z LM w tym sezonie i od razu poszkodowany Real dać do Finału i w prezencie dać 2 karne dla Ronaldo, żeby mógł wykorzystać kiedy będzie chciał.

0

@mekston Dlaczego mówisz, że kibice białych? :( jest ogólnoświatowy ból tylnej części ciała o Wasz wynik, tylko kibice PSG wciąż nie zasiedli do klawiatur :P

0

@Amigo_Blanco mozesz dodac tych hipokrytów od UEFALONY, a ze najwiecej jest ich od bialych to wpisalem bialych jako naturalnego przedstawiciela teorii UEFALONA.

Tylko kiedy wskazuje sie tej grupie sytuacje:

1) Gole ze spalonych strzelane Barcy (Inter 2010, United 2011, PSG 2013)

2) Reke w polu karnych gracza Atleti odgwizdana jako rzut wolny (2016)

3) sytuacje ktore przepchnely, byc moze daly puchar nnym druzynom (remontada Borussi z Malaga i gol ze spalonego), gol w finale LM dla bialych

to wowczas slychac tylko powolony dzwiek przemieszczania się z powrotem do swoich jaskiń :)

konto usunięte

1

@Amigo_Blanco Ogolnoświatowy? Ja taki widzę tylko w Polsce, u kibiców Realu :))

0

@Amigo_Blanco Bo kibice PSG wiedzą że to ich drużyna dała dupy i wstyd się pokazać.

0

@nitey Oj mylisz się, wielu jest takich na świecie co nadal to przeżywa...i są to kibice zespołów z PL, Calcio A i innych lig, może po prostu najwięcej kontaktu masz z kibicami Realu :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?