La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1714 Culés

0

Ja myślę, że problem leży po stronie motywacji. Przychodzą mecze z PSG, City czy Atletico i potrafimy zagrać genialne spotkanie. Kiedy z kolei przychodzą spotkania w teorii z ligowymi słabeuszami to wychodzimy na mecz jak na piknik, jakby nam 3 punkty się z urzędu należały. W tych spotkaniach jest 0 zaangażowania, 0 pomysłu na grę, 0 szybkości w akcjach, no po prostu wszystko na stojąco jest grane i później wychodzi z tego strata punktów. Przegrana z Alaves, remis z Betisem, wygrane u siebie z Granadą (1-0) i z Leganes (2-1) to mecze gdzie kompletnie lekceważymy rywala i na własne życzenie robimy sobie problemy. Jak widać 2 spotkania ledwo wygrane i dwie straty punktów, ale tak jak mówię, gdyby nie lekceważenie rywala to te wszystkie 4 spotkania spokojnie powinniśmy wygrać i to nie różnicą jednej czy dwóch bramek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?