La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

13

Do tych co w ogóle biorą pod uwagę sprzedaż Messiego, weźcie odpalcie FIFE sobie i tam wystawcie go na listę transferową. Jak można pisać takie głupoty, że Messi się kończy, a jeszcze po meczu z Celtą było gadanie jaki on jest niesamowity i, że jest najlepszy w historii piłki nożnej.

0

@I Love Fc Barcelona Nikt nie piszę o sprzedaży,ale może czasem warto posadzić go na ławeczce?...Dzisiaj był tragiczny,uważam że Luis strzelił by z rzutu wolnego ale nie bo nasz crack musi zawsze uderzać.Messi musi zacząć odpoczywać to raz a dwa powinien być traktowany jak każdy inny w zespole.Ciężko się ludziom pogodzić że z każdym rokiem Leo będzie wolniejszy,mniej dokładny...zaślepienie jest tak wielkie że aż przeraża.

1

@Klimach fan Zaślepienie? Przecież on jest ewidentnie przeciążony i tylko z tego wynika jego słaba forma. Jego gra obecnie wygląda mi na taki stan przed kontuzją, jak u Suareza sezon temu - grał zawsze, ale jeden mecz za dużo, źle postawił nogę, przeciążane cały rok mięśnie nie wytrzymały i kontuzja u piłkarza, który w ogóle ich nie miewa. Messi powinien usiąść na ławce ale nie dlatego, żeby sprowadzić go na ziemię bo z pewnością zdaję sobie sprawę o swojej wartości, tylko żeby odpoczął. Nie dość, że drużyna gra słabiej z Leo bez formy to jemu też to nie służy. To jest moment, ktoś go kopnie, poślizgnie się na mokrej trawie, cokolwiek - kontuzja murowana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?