La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

8

Rafinha rozważa odejście po zakończeniu sezonu. [Sport]

1

@hen0x Osobiście pozbylbym się go i Andre Gomesa i zrobił miejsce najlepiej dla Thiago + Messiego na mediapunta i ściągnął na prawe skrzydło lewonoznego zawodnika najlepiej Dembele

Ale to takie moje science-fiction :D

konto usunięte

5

@hen0x Ja bym go zostawił. Po przejściu na 3-4-3 na skrzydle gra świetnie.

1

@Marcel99 Jak miałby przyjść Dembele czy Bernardo Silva na skrzydło to bym pomimo sympatii pożegnał Rafinhe, chyba, że zaakceptuje on rolę typowego zapychacza, raz w pomocy, raz w ataku.

4

@hen0x Bardzo bym nie chciała żeby Rafa odszedł. Nawet jeśli nie jest ważną częścią pod względem sportowym to dla mnie jest on takim dobrym duchem szatni, mega pozytywne gość i mam wrażenie, że robi dobrą atmosferę. Mam nadzieję, że klub nie wymusi na nim odejścia tym, że nie będą na niego stawiać.

konto usunięte

0

@Homeopata8989 Oni to za Ardę, bo jak mamy grać na 3 z tyłu, to przyda się 1 więcej z przodu. Liczę, że Munir zostaje.

0

@Marcel99 Gra przyzwoicie, a nie świetnie. To taki ligowy wyrobnik. Solidny, pracowity, ale bez błysku. Ani dużo dryblingu, ani szybkości, ani błyskotliwości. Gra na prawym skrzydle, bo jest jedynym (poza Messim) ofensywnym lewonożnym zawodnikiem. Można mieć wielu lepszych. Jak chociażby właśnie Dembele.

0

@Eleri No ale nie można też trzymać piłkarza tylko dlatego, że dobrze dogaduje się z kolegami. Rafinha to gracz dobry, ale za słaby na pierwszy skład Barcelony. Klub nie będzie mu w stanie zaoferować niczego więcej niż rola zmiennika, a jeśli na to nie przystanie, to zapewne odejdzie.

0

@Damian11 Rafinha przydałby się nawet w obliczu przejścia (na stałe) na formację 3-4-3 i sprowadzeniu Dembele. To wszechstronny gracz na niezłym poziomie. W obliczu rotacji zająć mógłby miejsce na skrzydle bądź w środku. No ale jeśli nie będzie chciał być zmiennikiem, to zapewne odejdzie.

0

@GenerałXavi Zapewne chce odejść, żeby grać regularnie. W Barcelonie kluczową postacią raczej nigdy nie zostanie. Jest solidny, pracowity, waleczny i wszechstronny, ale nie ma tego geniuszu, który jest potrzebny, żeby zostać gwiazdą na Camp Nou. Jeśli nie będzie chciał dalej być zmiennikiem, to być może Katalonię opuści.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?