- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 833 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 833 Culés
0
Miał ktoś z Was hondę Civic V? Szukam jakiegoś taniego auta na początek z prawkiem
0
@messiiiiik Szukaj wersji VI kupisz w dobrym stanie do 3 tyś.
0
@Vhaeraun A ta V jest jakaś gorsza?
0
@messiiiiik Przede wszystkim stan, nie generacja.
Mniej wyposażenia, to mniej się może popsuć.
VI jest młodsza, więc łatwiej o części, bo po prostu owych jest więcej.
Młodsza, to też mniej rdzy. Sprawdź nadkola, progi. Drzwi i błotniki, czy klapy to elementy do wymiany na nawet nowe, ale progi, podłużnice, nadkola, podłogę robisz ingerując w auto. Po 3, czy 4 latach "ruda" i tak wróci.
Uważaj na wycieki oleju. Lepiej ich nie mieć, niż mieć. Jeśli gaz świeżo zakładany, lub sam zakładasz, to nawet z autentycznym przebiegiem 150000km liczyć się trzeba z tym, że gaz z racji swych własności wydmucha Ci uszczelnienie silnika i Dirko pójdzie w ruch.
No i skrzynie. One w Hondach czasem zawodzą. Jeśli jest cos nie tak z biegami, mocno haczą, to lepiej szukać innego egzemlarza.
No i najważniejsze: Stan idealny i igły nie istnieją, każde auto wymaga wkładu finansowego po zakupie.
0
@LinekPark O takie coś mi chodziło ;D dzięki za pomoc ;D
0
@messiiiiik Polecam się. ;)
Jakbyś coś nie wiedział, miał niepewność, to pisz. Siedzę w temacie aut ponad 11 lat, to więcej, niż pół mego dotychczasowego życia.
0
@LinekPark Okej będę pamiętał dzięki ;)