La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 833 Culés

0

Miał ktoś z Was hondę Civic V? Szukam jakiegoś taniego auta na początek z prawkiem

0

@messiiiiik Szukaj wersji VI kupisz w dobrym stanie do 3 tyś.

0

@Vhaeraun A ta V jest jakaś gorsza?

konto usunięte

0

@messiiiiik Przede wszystkim stan, nie generacja.
Mniej wyposażenia, to mniej się może popsuć.
VI jest młodsza, więc łatwiej o części, bo po prostu owych jest więcej.
Młodsza, to też mniej rdzy. Sprawdź nadkola, progi. Drzwi i błotniki, czy klapy to elementy do wymiany na nawet nowe, ale progi, podłużnice, nadkola, podłogę robisz ingerując w auto. Po 3, czy 4 latach "ruda" i tak wróci.
Uważaj na wycieki oleju. Lepiej ich nie mieć, niż mieć. Jeśli gaz świeżo zakładany, lub sam zakładasz, to nawet z autentycznym przebiegiem 150000km liczyć się trzeba z tym, że gaz z racji swych własności wydmucha Ci uszczelnienie silnika i Dirko pójdzie w ruch.
No i skrzynie. One w Hondach czasem zawodzą. Jeśli jest cos nie tak z biegami, mocno haczą, to lepiej szukać innego egzemlarza.
No i najważniejsze: Stan idealny i igły nie istnieją, każde auto wymaga wkładu finansowego po zakupie.

0

@LinekPark  O takie coś mi chodziło ;D dzięki za pomoc ;D

konto usunięte

0

@messiiiiik Polecam się. ;)
Jakbyś coś nie wiedział, miał niepewność, to pisz. Siedzę w temacie aut ponad 11 lat, to więcej, niż pół mego dotychczasowego​ życia.

0

@LinekPark Okej będę pamiętał dzięki ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?