La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

0

Witam, poradźcie proszę Ramblowicze, weszło mi dziś Manu, Anderlecht i awans Ajaxu, zostały mi wygrane Romy, Barcy i Borussi w ligach, mogę zamknąć za 830, ale jak wejdą wszystkie to do wyciągnięcia jest 1490, jedno może nie wejść (jestem w tym nowy, ale to chyba jakoś system 5/6 się nazywało?). Tutaj pojawia się pytanie zamykalibyście za te 830, czy czekali do końca? W operacjach na giełdzie zawsze uczyli nas żeby trzymać się pierwotnego planu, ale z drugiej strony skąpy 2 razy traci, więc sam nie wiem. Z góry dzięki za rady!

konto usunięte

1

@The Nameless Zamykaj, z Borussia nigdy nic nie wiadomo, często zdarzają im się wpadki z teoretycznie słabszymi drużynami. 830 to juz dużo, a Borussia może zepsuć kupon. Mi tydz temu Barcelona zepsuła i zostałem z niczym.

0

@The Nameless Zamykaj, w piątek zawsze jest sporo wpadek, to nie jest przypadek moim zdaniem :D Ludzie idą w piątek do buka, pewniaczek w piątek już nie wchodzi i w sobotę kolejna wizyta :D A 800 zł przytulisz :D

0

@GenerałXavi Dzięki za rady, okazało się, że do wypłacenia z bonusem muszę wykonać obrót jeszcze na 850 zł a teraz mogę zamknąć za 830, więc i tak muszę poczekać przynajmniej na jutrzejszy mecz. Ciekawa obserwacja z tymi piątkowymi wpadkami, chętnie się temu przyjrzę.

0

@The Nameless W Borussii szpital jest. Aubameyang ,Sokratis i Weigl kontuzje mięsnia. Dembele za kartki pauza. ingolstadt walczy o utrzymanie a z takimi sie gra najcięzej. Ostatni ich bezpośredni mecz to 3-3

1

@GenerałXavi "Barca była po najcięższym w sezonie w meczu."

Miales na mysli meczu w sezonie, prawda? :)

0

@GenerałXavi Oby, bo wtedy chyba jednak bym zamknął i zainwestował dalej. :)

0

@samueleto Początkowo kierowałem się tylko kursem przy tym meczu, bo uznałem, że bukmacher wie najlepiej , ale jak podałeś te argumenty to jest w tym sporo racji.

0

@The Nameless z Romą też bym się wstrzymał. po pucharach mogą byc zmęczeni choć z sassuollo nigdy nie przegrali jeszcze. statystyki meczów ich bezposrednich. 4zw. Romy i 3 remisy. może ttochę pomogłem. ale róznie może być.

0

@samueleto Zawsze ten jeden może mi nie wejść, chociaż nie wiem do końca jak wtedy z zamknięciem, ale jeśli Borussia nie wygra, to chyba nie będę ryzykował dalej. Dzięki, statystyka z Romą też ciekawa, ale zostaje to zmęczenie pucharowe, no i nie wiadomo jak morale zawodników podziałają.

0

@The Nameless Dokładnie. powodzenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?