La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 702 Culés

1

Tymczasem Mariusz Wach wygrał z Teperem i zdobył pasek Mistrza Wschodniej i Zachodniej Europy w wadze ciężkiej. Taki pasek nic nie znaczy, ale zawsze fajnie jak Polak wygrywa, a zwłaszcza w Niemczech.
A w nocy jeszcze hit Gołowkin - Jacobs. Warto ją zarwać :)

konto usunięte

0

@Barclonismo Oby GGG wygrał :).

1

@Barclonismo Na gali w nocy walczy też Roman "chocolatito" Gonzalez. Mniej znany bo walczy w super muszej, ale przez wielu ekspertów uważany jest za nr 1 p4p, więc też warto zobaczyć. A teraz jeszcze UFC z Londynu. Takie sobotnio- niedzielne wieczory to ja lubię :)

1

@seb1291 Roman to jeden z najlepszych, jeśli faktycznie nie najlepszy bokser globu. Genialny jest :)

1

@Barclonismo Wiem. Genialnie walczy i świetnie się go ogląda. Szkoda tylko, że bokserzy z niższych wag są tak mało docaniani przez kibiców.

1

@seb1291 Niestety. Stereotyp wagi robi swoje. Mam nadzieję, że jego walka też załapie się w transmisji C+.

1

@Barclonismo http://www.bokser.org/content/2017/03/17/194743/index_mobile.jsp
Według tego newsa tak. Poza tym Roman ostatnio często walczy na galach GGG, przed walką wieczoru, wiec na 99,9999% bedzie na C+.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?