La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 675 Culés

2

Jak ktoś nie ma co robić to na TVN jest Ring. Świetny horror.

0

@seb1291 Dziękujemy. Jak skończy się tenis to obejrzę.

0

@samueleto Federer wygrał, to przełączaj na horror i miłego seansu :)

0

@seb1291 No niestety. Mecz bez historii. Hehe. No już przelaczam. Dzięki i wzajemnie. ;)

0

@seb1291 I jak tam oglądałeś galę boksu wczoraj w nocy ?

0

@samueleto Oczywiście, że oglądałem i było warto, bo walki były bardzo dobre. Tak ogólnie to ja żadnej większej gali bokserskiej nie odpuszczam :)

0

@seb1291 Widzę ze na pierwszym miejscu sporty walki jednak. Ja kiedyś ogladalem duzo boksu. Ale to jsk Golota Lewis Holyfield Tyson czy de la Hoya walczyli. To były czasy z boksem. Mam nawet kilkadziesiąt walk pobranych z nimi.

0

@samueleto Na pierwszym miejscu Real, ale zaraz za nim boks i mma. Stare dobre czasy boksu. Od tego się zaczęło i u mnie już tak zostało :)

0

@seb1291 No u mnie też. Las Vegas i walki Golota Bowe. Hehe. No ja oczywiście Barca nr 1 no i ogólnie dużo sportu lubię oglądać.hokej na lodzie siatkówka ręczna. Drużynowe ale nie tylko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?