- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
1
Wpadłem na pomysł, może zamiast kupować drogich pomocników, przesuniemy Roberto do pomocy na pozycję rozgrywającego, na prawej obronie będzie grał Vidal, a jak nie będzie mu wychodzić to wprowadzimy kogoś ze szkółki np. Palencia. Co wy na taki pomysł? Oszczędzilibysmy pieniądze na następne letnie okienko i wzmocnilibysmy się jeśli taka byłaby potrzeba.
0
@FCBMati10 Vidal raczej bardziej pasuje na prawe skrzydło, nie wiadomo też jak będzie grał po kontuzji, wiadomo jak to jest. Roberto mógłby spróbować ale to dalej nie to. Musimy kupić pomocnika którego nie trzeba już szlifować. Roberto jeszcze sobie u nas pogra na ŚP, ma czas. Potrzeba jest teraz, trzeba działać bo ceny rosną a wiemy jaki jest rynek. Iniesta też nie będzie grać wiecznie.
0
@DamianVeB11 Roberto umie rozgrywać. W tym okienku mamy tylko 25 mln na transfery. Nie ma szału. Lepiej to przeznaczyć na następne okienko i porządne zakupy.
0
@FCBMati10 Raczej będziemy miec więcej. Po co niby mielibyśmy interesować się Thiago czy Coutinho mając 25 mln. Roberto to nie jest klasa światowa.Jeszcze nie teraz. A nawet jakby to potrzebujemy kogoś na pozycje Iniesty, który nie będzie grał wiecznie.
0
@DamianVeB11 Na pozycję Iniesty nadaje się Coutinho. Z kolei formę może odzyskać Rakitic, który był płucami Barcelony w sezonie 2014-15.
0
@FCBMati10 skąd info o 25mln?
0
@barcaclue97 Transfer Gomesa wymagał przesunięcia pieniędzy z tego na poprzednie okno.
0
@FCBMati10 Z tgeo co pamiętam co roku 60mln na transfery. Gomes kosztował 40 więc nie wiem skąd takie przypuszczenia, dyrek tak mówił ?