La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

0

Pytanko do osób ogarniajacych tą tematykę. Praca na pół etatu w sklepie sportowym, dokładniej w decathlonie, pół etatu to nadal te 170h/2 czy w wypadku takiego sklepu który otwarty jest też w weekendy to będzie 240/2?

konto usunięte

0

@Bamek94 Pół etatu to 80h miesięcznie, bez względu na to, czy to sklep sportowy, czy bank ;)

0

@LuisSalvano Ok, ciekawe jak to zrobią, zmiany są 6h, czyli teoretycznie w tygodniu pracuje 20h :D Pewnie 4x6h i w następnym tygodniu odbiór godzin, jak myślisz?

konto usunięte

0

@Bamek94 Wiesz co, wolę nie odpowiadać, ponieważ nie mam pojęcia i nie chcę wprowadzić Cię w błąd. Najlepiej to napisz do Decathlonu np. na fejsie, albo jakiegoś pracownika / kierownika w sklepie :) Swoją drogą, parę lat temu miałem nawet pracować w Decathlonie na pół etatu, ale ostatecznie odpuściłem hehe ;)

0

@LuisSalvano A dlaczego odpuściłeś? :D

konto usunięte

0

@Bamek94 A jakoś nie byłem przekonany co do tej roboty. Poza tym, wcześniej pracowałem w Intersporcie i powiedziałem sobie, że nigdy więcej pracy w sklepie. W Decathlonie, z tego co pamiętam, powiedzieli mi, że musiałbym czasem też pracować w nocy, kiedy jest dostawa towaru.

Ja lubię mieć stabilny grafik, wolne weekendy (nie tylko ze względu na Barcę, hehe). Pracuję w szkolnictwie i dla mnie to praca idealna :D Wszystkie wolne weekendy (i inne dni, kiedy szkoły nie pracują), stałe godziny pracy, brak presji (nawiązuję do wyników sprzedaży) i brak styczności z debilami (tu mam na myśli upierdliwych klientów), a pracę z dziećmi lubię ;)

0

@LuisSalvano Rozumiem, ja tu mam grafik niby pod siebie robiony, jak weekend mi nie pasuje to nie pracuję :D O żadnych nockach nie wspominali, wiadomo, że to nie jest praca na stałe :D Ale przynajmniej tyle, że jest umowa o pracę, karta multisport i póki jest się studentem to można tak popracować :D

konto usunięte

0

@Bamek94 Nie no, to wiadomo - jako praca dla studenta, to jest ona spoko ;)
A z ciekawości - ile obecnie płacą na godzinę? Albo ile Ci zaproponowali za pół etatu?

0

@LuisSalvano Jeszcze nie wiem, dopiero dostanę umowę, ale teoretycznie powinno to być te minimum 10 zł na rękę, a jak będzie to się zobaczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?