- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1033 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1033 Culés
0
Walka David Haye -kontra zawodnik MMA Jimmi Manuwa ? Ciekawe.
0
@samueleto Źródło?
0
@seb1291 M in. Przegląd sportowy. Niby Mc Gregor tez z Maywetherem. Narazie to tylko przymiarki ale jakies rozmowy juz były chyba.
1
@samueleto Raczej plota. Po prostu po swojej ostatniej walce w UFC, Manuwa zaczął wyzywać Hayea na pojedynek. Zwykłe polowanie na wypłatę i pewnie nic z tego nie będzie.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@seb1291 David Haye, były mistrz świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej oraz WBC, WBA i WBO w kategorii junior ciężkiej, potwierdził, że chce walczyć z mistrzem nokautów z UFC - Jimi Manuwa. Haye chciałby, aby doszło do tego na gali, gdzie rękawice skrzyżowaliby także Conor McGregor z Floydem Mayweatherem. Ciezko powiedziec bo Haye niedawno dostał od Bellewa w marcu. Więc chyba za szybko walka by była zas.
0
@seb1291 Borek promotorem,Góral w ringu w czerwcu ciekawie kolejny powrót z emerytury:)
0
@samueleto Zobaczymy, ale wątpię. Haye chciałby trochę grosza przytulić, a na takiej gali niemalże całość kwoty przeznaczonej na gaże byłaby dla Moneya ( i trochę dla McGregora).
3
@FCB NA ZAWSZE! Mam do Adamka szacunek za osiągniecia, ale trzeba wiedzieć kiedy odejść. Teraz rozmienia się na drobne. Cześć osób średnio zainteresowanych może go w przyszłości kojarzyć nie z tego, że był mistrzem świata, a z tego, że toczył freak fighty z Saletą. Według mnie powinien odejść, ale jego życie, więc niech robi co chce.
1
@seb1291 Mam takie samo zdanie.Ale bardzo go cenię.W cruzer był najlepszy.Pozdro.
1
@FCB NA ZAWSZE! Polska waga :) Tam mamy najlepszych bokserów.