La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

konto usunięte

0

Bardzo czekałem na dzisiejszy dzień. Sądzę, że więcej niż remis to real dziś nie ugra. Pozostanie nam wygrać z Malagą i wskoczymy na fotel lidera (przy takiej samej ilości punktów, przed rozegraniem meczu w rundzie rewanżowej, liczy się bilans bramkowy). Oczywiście realowi zostanie jeszcze Celta, ale mimo wszystko to nie jest jakiś ogórek. Z trudniejszych rywali zostanie im jeszcze Valencia i Sevilla oraz oczywiście my. Należy także pamiętać o tym, że Bayern ich wymęczy porządnie. Na ten moment uważam, że szanse na wygranie Mistrzostwa są jednakowe dla nich i dla nas.

0

@LuisSalvano Ja po ostatnich derbach Madrytu nawet nie próbuję zgadywać wyniku. Byłam tak pewna, że Real przerżnie na Calderon, a wyszło w drugą stronę :P Oczywiście liczę na przegraną albo chociaż remis, ale nie będę zdziwiona, jak Atletico znowu da ciała.

konto usunięte

2

@Nigaki Dla nas ważne jest to, że Atletico ma dziś po co grać. Muszą się utrzymać na trzecim miejscu do końca sezonu, no i jakby nie patrzeć - derby to derby ;) Mi nawet remis wystarczy, chociaż oczywiście liczę na to, że real przegra ;)

0

@LuisSalvano Ja też liczę chociaż na remis

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?