La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

12

Jak to jest, że po tak spektakularnych wygranych z PSG i z Sevillą, dajemy ciała kolejno z Deportivo i z Malagą? To naprawdę przestaje być śmieszne, liga nam się oddala, choć Real nie pierwszy raz dzisiaj wyciągał do nas pomocną dłoń. Szkoda, wielka szkoda...

0

@damianex10 Hyh, myślę, że piłkarze wtedy czują się zbyt pewnie. Może w obu tych przypadkach myśleli, że skoro tak fajnie zagrali mecze z PSG i Sevillą to tamte wygrają się same ? Nie wiem, ale myślę że to może kręcić się wokół tego, takie jest moje zdanie.

0

@damianex10 Nasi piłkarze inaczej mobilizują się na mecze z trudniejszymi rywalami a co innego wychodzi z ogórkami. A na dodatek dochodzą kiepskie rotacje Lucho i słabe transfery. Once de gala może wygra z Sevilla a co innego gra rezerwami z Malagą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?