La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

2

W sumie dosyć często "gdyba się" i odejmuje niesłuszne gole...ja tylko przypominam, że wyniki 0:1 i 1:1, gdy gole były strzelane prawidłowo, nadal dawały awans Realowi. To brak odgwizdania spalonego Lewego przy bramce samobójczej dało dogrywkę Bayernowi, do której obie drużyny powinny przystępować w dziesiątkę. Vidal wyleciał 40 minut później niż powinien. Casemiro? Ponoć nie daje się już karnego i czerwonej, ale z innych sytuacji również nie powinien znajdować się na boisku.

2

@Amigo_Blanco "Ponoć nie daje się już karnego i czerwonej"

nie daje się BEZPOŚREDNIEJ czerwonej i karnego, jeśli celem ataku była piłka. ;) Tu wystarczyła druga żółta dla Casemiro

0

@hoeniker  No tak, prawda :) chociaż szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak czy inaczej czerwonej kartki jako drugiej żółtej za karny, za mało spotkań się ostatnio ogląda :/ Mój, błąd, dzięki za poprawienie :)

0

@Amigo_Blanco Nie daje się czerwonej i karnego. Żółtą z tego co mi wiadomo można, a nawet powinno się pokazać.

https://full-matches.com/real-madrid-vs-bayern-munich-full-match-18-april-2017/

Tutaj zobacz drugą połowę i dokładnie zatrzymaj na klatce 33,13. Zobacz gdzie jest noga Marcelo, gdzie piłka i gdzie noga Lewandowskiego. Jeśli spalony to o długość stopy. To na pewno nie jest jakiś karygodny błąd biorąc jeszcze pod uwagę, że Lewandowski piłki nie dotknął.

2

@Amigo_Blanco Wychodzi na to, że Vidal powinien wylecieć za to, że już był na boisku. Casemiro ewidentna czerwona, popełnił więcej fauli niż Vidal.

0

@KamQiX "Nie daje się czerwonej i karnego"

by być dokładnym: daje się, ale gdy atak nie jest na piłkę

przykład: Kościelny faulujący Lewego w 1/8 LM

0

@KamQiX Wiesz, ten durny punkt o samym udziale w akcji, pamiętam, że też coś takiego było w przypadku Moraty, gdy gola niesłusznie zaliczyli. I ja się zgadzam - minimalny spalony, ale był i to jeden z decydujących błędów w tym meczu, bez niego dogrywka byłaby wątpliwa, Bayern wtedy nadal nie stwarzał praktycznie zagrożenia pod bramką.

A kolega kamilo chyba nie chce sobie przypominać stwierdzenia typu "przybliżenie" :P

konto usunięte

4

@Amigo_Blanco Ja tylko przypominam że jak PSG roztrwoniło przewagę 4-0 u siebie i straciło 3 gole w 9 minut wykonując może ze 4 podania to była to dla wielu wina sędziego. Także co to za gdybanie. Wg standardów niektórych fanów RM ( nie wrzucam wszystkich do jednego worka) ukradliście mecz i jeśli wygracie LM to my powinniśmy pisać o tym że ukradliście tym jednym meczem.
Ile było umniejszania remontadzie z PSG przez fanów RM to już sami dobrze wszyscy wiemy. Nawet Marca podawała kłamliwie informacje o zawieszeniu sędziego.
Nie mówiąc o spektaklu niektórych dziennikarzy jak Święcicki.. idzie zwymiotować od tego wszystkiego xD

2

@Stig Zgadzam się z Tobą, to, co działo się po meczu z PSG, to była jakaś paranoja :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?