La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

0

Zobaczcie że gdyby w tym sezonie był VAR to by nie było nas w LM a Real byłby dalej. W 49 Casemiro dostałby 2 zółtą kartkę i najprawdopodobniej nie byłoby tego gola na 2-1 także w tym meczu Real raczej by nie odpadł i mógłby zakończyć ten mecz w regulaminowym czasie niestety

konto usunięte

5

@Szakalaka12369 Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem.
Fakt, nas by nie było, ale Realu być może też.

6

@Szakalaka12369 Nie no, takie kombinowanie to przekracza już pewne granice xD co się stało to się nie odstanie, trzeba wyciągnąć wnioski i wprowadzić te pieprzone powtórki, tyle

konto usunięte

1

@Szakalaka12369 Tylko, że wtedy by się całkowicie inaczej potoczyły wszystkie dalsze wydarzenia boiskowe. Pisanie, że nie byłoby tego gola, jest dość zabawne, bo nic by nie było takie samo.

0

@Khardan było by pewnie1-1 dla Bayernu i graliby w 10 ale gdybać sobie można co się stało się nie odstanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?