La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

0

Nie ma co się załamywać ! Trzeba sie przygotować na Gran Derbi i wyszarpac Realowi te 3 punkty. Wtedy teoretycznie (zakładając że Real wygra zaległy mecz) bedziemy mieli 3 punkty straty i będziemy musieli liczyć na 1 porażkę lub 2 remisy Królewskich przy wygraniu wszystkich naszych meczow do konca. Bedzie ciężko, ale nie niemożliwe, co kolejkę trzeba wywierać presję na Realu ktoremu dojdą jeszcze półfinałowe mecze w LM. Trzeba wygrywać mecz za meczem w lidze by gracze Zidane'a czuli oddech Barcy na plecach, a wtedy dojdą duze nerwy i wszystko moze sie jeszcze w lidze zdarzyć. Wyjść na finał CDR tak jak na rewanz z PSG i wygrać chociaż to jedno trofeum nie pozostawiając rywalowi żadnych złudzeń ! LM się dla nas konczy dzisiaj ale sezon nie i jeszcze można sporo ugrać !

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?