La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 903 Culés

2

Mordka do tej pory mi się cieszy ! Na takiego Leo długo czekałem... bestię, terminatora, wodza... KRÓLA ! To co wyczyniał w tym meczu. Jak mijał te białe pachołki :) Będę kiedyś ze łzami w oczach opowiadał przyszłemu pokoleniu, że mogłem oglądać najlepszego piłkarza w historii futbolu.

0

@SinMistico Skąd wiesz. Może kiedyś narodzi się ktoś lepszy. Nigdy nie wiadomo.

0

@seb1291 Ale też niekoniecznie będzie mi dane to zobaczyć. Teraz delektuję się tym, że mogę oglądać Leo. Najlepszego piłkarza w historii. A kto twierdzi inaczej ma po prostu klapki na oczach i chyba nie zna się na futbolu. Pięknie Leo wyjaśnił pewnego pana z plackiem węgierskim na głowie ;) I ta celebracja :) On zawsze ma prosty przekaz... nie musi napinać mięśni uda, brzucha, uciszać trybunę rywali że wcale nie jest się decydującym w meczu czy krzyknąć sobie od czasu do czasu "Siiii".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?