- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 614 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 614 Culés
19
Gdyby Messi nie musiał sam kreować i wykańczać akcji, a tylko je wykańczać z podań jakiegoś takiego Xaviego Jr. to by przełamał wszelkie bariery z golami. Messi jest teraz w najlepszym wieku dla piłkarza i do tego w gazie
14
@FcBarcelończyk5 Real ma druzyne, Barcelona ma Messiego, tak nie damy rady wygrywac
1
@FcBarcelończyk5 Atak mamy, obronę mamy, gdybyśmy mieli tylko takie skrzydła i pomoc jak Real... gdyby Leo mógł sam sobie podawać. Czuję taki żal że Barca tak zmarnowała ten sezon :(
1
@FcBarcelończyk5 Dlatego pisałam że dopóki gra Leo powinniśmy my na miejscu Realu też grać regularnie w półfinale LM i w finałach bo nie wiadomo jak to będzie bez niego. Messi potrzebuje obok siebie dobrych piłkarzy którzy mu pomogą i wezmą grę na swoje barki. Nie mamy pomocy to Leo sam nic nie wygra. Zarząd powinien w tym roku brać to pod uwagę.
0
@Indyczka My musimy wykorzystać potencjał Messiego w 100 %. Jeśli by tylko był obdarowywany piłkami od jakiś Trzech Króli w pomocy to myślę, że inaczej by to wyglądało. Potrzeba w pomocy jakiegoś Kacpra, Melchiora i Baltazara co by naszemu Messiemu podawali piłki jak na tacy, nie on innym. O KRÓLA trzeba dbać...
0
@FcBarcelończyk5 Dlatego powinni wydać te 80 mln euro za Verrattiego. Jak stać było ich na Neymara czy Suareza to za kupno dobrego pomocnika też będą. Kupić raz a porządnie plus Sergi powinien wrócić do pomocy. Najgorsze że zarząd przespał moment kiedy Xavi i Iniesta najlepsze lata mieli za sobą.