La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

19

Gdyby Messi nie musiał sam kreować i wykańczać akcji, a tylko je wykańczać z podań jakiegoś takiego Xaviego Jr. to by przełamał wszelkie bariery z golami. Messi jest teraz w najlepszym wieku dla piłkarza i do tego w gazie

konto usunięte

14

@FcBarcelończyk5 Real ma druzyne, Barcelona ma Messiego, tak nie damy rady wygrywac

1

@FcBarcelończyk5 Atak mamy, obronę mamy, gdybyśmy mieli tylko takie skrzydła i pomoc jak Real... gdyby Leo mógł sam sobie podawać. Czuję taki żal że Barca tak zmarnowała ten sezon :(

1

@FcBarcelończyk5 Dlatego pisałam że dopóki gra Leo powinniśmy my na miejscu Realu też grać regularnie w półfinale LM i w finałach bo nie wiadomo jak to będzie bez niego. Messi potrzebuje obok siebie dobrych piłkarzy którzy mu pomogą i wezmą grę na swoje barki. Nie mamy pomocy to Leo sam nic nie wygra. Zarząd powinien w tym roku brać to pod uwagę.

0

@Indyczka My musimy wykorzystać potencjał Messiego w 100 %. Jeśli by tylko był obdarowywany piłkami od jakiś Trzech Króli w pomocy to myślę, że inaczej by to wyglądało. Potrzeba w pomocy jakiegoś Kacpra, Melchiora i Baltazara co by naszemu Messiemu podawali piłki jak na tacy, nie on innym. O KRÓLA trzeba dbać...

0

@FcBarcelończyk5 Dlatego powinni wydać te 80 mln euro za Verrattiego. Jak stać było ich na Neymara czy Suareza to za kupno dobrego pomocnika też będą. Kupić raz a porządnie plus Sergi powinien wrócić do pomocy. Najgorsze że zarząd przespał moment kiedy Xavi i Iniesta najlepsze lata mieli za sobą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?