La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

14

Stracilismy wielki talent w postaci Theo ale luz na prawa obrone kupimy za ok. 40 baniek rezerwowego Arsenalu lub Valencii. Cyrk co sie dzieje w tym klubie.

18

@blaugrana16 Jeszcze kilka dni temu wszyscy plakali "po co nam 3 LO".
Dzisiaj zaloba, chociaz oficjalnych info jeszcze nie ma :)

0

@blaugrana16 Ty tak smęcisz jakby Bellerin był jedynym prawym obrońcą na świecie. Za dużo płaczu. A może być tak że w ogóle Barca się nim nie interesowała. Łykajcie nadal wszystko.

konto usunięte

0

@Indyczka A jaki jest obecnie inny PO na rynku? Tylko nie mów że Sidibe bo to najsłabszy zawodnik Monaco. Dla mnie najsensowniejsza opcja to Walker no ale to przecież Anglik i w ogóle ble ble a poza tym i tak pewnie z Totków nie odejdzie.

0

@PheNOmeN Palencia. Ja tęsknię za wychowankami którzy grali w pierwszej drużynie. Dać im szanse a nie będziemy żałować. Zidanowi się udało.
Naprawdę niektórzy zapomnieli że mamy wychowanków spójrz na Ajax który ma szanse wygrać LE.

0

@PheNOmeN Sprowadzanie piłkarzy z Premier League jest ryzykowne, na palcach można policzyć tych którzy dali radę w La Liga. Poza tym no właśnie, Tottenham nie ma opcji że będzie dla nas drugą Valencią.

0

@ToWinaSedziego Wszyscy płakali " po co nam 3 LO"?
A to ciekawe...

konto usunięte

0

@regatta52 A kto czy Walkera nie doliczyłbyś do tej listy piłkarzy którym się udało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?