La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

48

Andres Iniesta: ''Finał w Cardiff? Nie interesuję się finałem,w którym nie biorę udziału. Najlepsze wspomnienia z Ligi Mistrzów to zdecydowanie bramka przeciwko Chelsea na Stamford Bridge w 2009 roku. Messi? Jest najlepszym piłkarzem w historii.'' [FCBW] :))

0

@GenerałXavi A ja tam go rozumiem. Nawet jeśli będę miała wolne, to pewnie nie obejrzę tego finału. Zwykłe mecze innych drużyn mogę oglądać, ale finały, w których nie ma Barcy strasznie mnie wkurzają :P

0

@GenerałXavi Ja będę z nimi duchem, ale na pewno nie przed telewizorem. Jak wygrają, kupuję ich koszulkę :D

2

@GenerałXavi Dodał,że wygra lepszy i będzie ciekawe widowisko dla kibiców. :))

1

@Nigaki Ja rozumiem, że bez Barcy to nie to samo itp, ale żeby od razu finał sobie odpuścić? Ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam :D

0

@VEB931 Jestem dziwna, co poradzisz :D Może gdyby nie Real, to bym obejrzała, a tak będą mnie denerwować. Po co mi to, jak Barcelona robi to świetnie sama? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?