- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
28
Ja jestem jakoś dziwnie przekonany, że ta wielka "potęga" Realu upadnie w Cardiff. Zobaczcie, ile ta Celta miała w tym meczu okazji bramkowych lub sytuacji, gdzie wystarczyło tylko podać celnie do przodu, by stworzyć zagrożenie. Madryt ma dziury w obronie, co obnażyliśmy w Klasyku, strzelając 3 gole, a mogło ich być dużo więcej.
Jeśli Juventus udźwignie mentalnie presję finału i utrzyma swój normalny w tym sezonie poziom, to wydaje mi się, że w końcu Buffon doczeka się swojej upragnionej CL. Oni mają absolutnie wszystko, by zwyciężyć - Allegri na ławce, świetna obrona i błyskotliwość w ataku. Naprawdę dziwi mnie ten hurraoptymizm niektórych kibiców Realu wieszczących, ile to oni to Juve nie powiozą.
A co do ligi - nie pierdzielcie jak potłuczeni, że sędziowie zabrali nam mistrzostwo. Przegraliśmy tytuł przez słabą ławkę, która nie dawała rady w ważnych meczach z ligowymi średniakami, głupie decyzje personalne i taktyczne Lucho oraz brak należytego zaangażowania. A te kilka punktów, straconych przez błędy arbitrów, były tylko jednym z elementów. Real był bardziej regularny, zmotywowany i zwyczajnie głodny trofeum, którego nie zdobył od 5 lat. Proste - kiedyś musieli w końcu zdobyć ligę, i tak wielka w tym nasza zasługa, że czekali tak długo. VeB & Forza Juve!
0
@barcafan_89 Właśnie o udźwignięcie mentalne presji finału martwię się najbardziej. Bo taktycznie Juventus jest lepszy od Realu nie mniej, niż był od nas. Piłkarsko może trochę odstają z przodu, za to defensywę mają chyba najlepszą na świecie.
1
@barcafan_89 Ale finał to raczej będą szachy. Nie liczyłbym na radosną grę od bramki do bramki typową dla La Ligi z czego korzystała dzisiaj Celta- to raczej będzie ostrożne badanie się przynajmniej przez pierwsze 45 minut. Jeśli Real zagra 4-4-2 to też wydaje mi się, że musi zdominować środek pola, bo Juve ma tylko dwóch ŚP i to jeszcze gorszymi piłkarzami są Pjanić, Marchisio czy Khedira niż Kroos i Modrić. Nie ma co wróżyć w dwumeczu zwycięstwo Juve byłoby moim zdaniem bardzo prawdopodobne, ale to jeden mecz i to o najwyższą stawkę, więc wszystko może się zdarzyć.