La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

0

Te paczki w FIFA 17 są jakieś dzikie. Taki sam shit leci że aż szkoda gadać.

0

@Ziomix Ja nie mogę narzekać xd

0

@PatrychoO Nic nie mogłem trafić, otworzyłem paczkę za 35 k dostałem Bale'a. To otwierałem paczki za 100 k. Trafiłem TOTY Ronaldo (najlepszy mój traf w histori FIFy xD). Otwierałem dalej w ten dzień i trafiłem IF Eriksena i IF Higuaina. Potem przez następne miesiące otworzyłem paczek za ponad 5 milionów. Była taka seria że trafiłem walkout po chyba 17 paczce z rzędu (za 100k), a później nic. Z mega bogactwa mało mi zostało bo później już nic nie mogłem trafić. Dlatego mówię że te paczki dziwne.

0

@Ziomix No trafiając TOTY Ronaldo to tym bardziej nie możesz narzekać xd
Nie możesz oczekiwać, że za każdym razem poleci coś świetnego, bo wtedy właśnie będziesz odnosił wrażenie, że leci sam szajs. Jeśli chodzi o 17, to moje najlepsze trafy to Pogba, TIF Eriksen i TOTS Kane, a poza tym, parę tańszych walkoutów.

0

@PatrychoO Niby tak, tylko dziwi mnie to że otwierając ok 30 paczek za 100 i kilka za 125 nic nie da się zdobyć. Nie tylko ja tak mam. Znajomi też nic nie trafiają. To że trafiłem TOTY to po prostu ogromny fart. Po prostu mam wrażenie że te paczki są jakieś takie dziwne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?