La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

0

Reprezentacja Polski zagrała wczoraj mecz przeciwko Legii u19 na boisku ZWAR-u. Kadra wygrała 2-0. 2 bramki zdobył Arek Milik. Mecz trwał 2x25 minut. [Fangol]

Dziwne czemu Nawałka nie chce grać meczów towarzyskich. Przyjął chyba bokserską taktykę i sparuje gdzieś po kątach :) Plus jest taki, że nikt nic nie widział, nic nie słyszał.

0

@darekgt01 Wytłumaczył to na konferencji dlaczego w tym terminie nie chciał meczu towarzyskiego.

1

@kuba1624 Co powiedział? Nie chce mi się oglądać całej konferencji.

0

@darekgt01 Powiedzial, że w tym momencie sezonu gdy wiekszosc zawodników jest wyeksploatowana szkoda organizować mecze towarzyskie zeby tylko zagrać.

0

@kuba1624 Mądzre gada. To jest Pan Selekcjoner. Profesjonalista, który prowadzi tę kadrę z głową, co widać po wynikach.

0

@darekgt01 Dokładnie, chociaż z niektórymi jego decyzjami się nie zgadzam to uwazam, że prowadzi naszą kadrę bardzo mądrze. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?